Kilka słów o nas

Jesteśmy firmą działającą od wielu lat w branży robót ziemnych minikoparką..

Jeżeli szukasz solidnej firmy, która świadczy usługi w zakresie zmechanizowanych robót ziemnych to dobrze trafiłeś. Prace wykonujemy sprawnie i terminowo, posiadamy własne maszyny więc możemy zapewnić wysoką jakość usług w umiarkowanej cenie.

Małe koparki są coraz częściej spotykanymi maszynami pracującymi przy małych czy dużych budowach i inwestycjach. Doskonale sprawdzają się na terenach  ograniczonych przestrzennie, tam gdzie nie wskazany jest duży nacisk na podłoże.

Przez fachowców i Firmy wykonawcze minikoparka była kiedyś traktowana jako „zabawka” dla dużych chłopców. Dziś ta tendencja coraz bardziej odchodzi do lamusa. Zmiany wizerunku małych maszyn wynikają z rewolucji dokonanej w unowocześnieniu minikoparek ich wielozadaniowości oraz podyktowane są dużymi kosztami pracowników fizycznych /kopaczy/.

Usługi minikoparką Łatwy dostęp do wynajmu bez operatora czy usługi z wykwalifikowanym operatorem przyczynia się do zwiększania grona zadowolonych użytkowników minikoparek.

Wprawny operator obsługujący maszynę wykona większość wykopów wąsko-przestrzennych w warunkach niemożliwych do zrealizowania prac w przypadku koparko-ładowarek.

Wykonujemy roboty ziemne, wykopy pod sieci elektryczne, telefoniczne, wykopy pod sieci wodno-kanalizacyjne, wykopy pod sieci gazowe, wykopy pod fundamenty ogrodzeń, przyłącza i linie kablowe. Świadczymy usługi minikoparką dodatkowo świadczymy usługi autolawetą, autoholowanie, transport różnych maszyn rolniczych i nie tylko, przewóz samochodów w  Polce i zagranicą,

sprzedaż materiałów elektrycznych, kabli, przewodów, oprawy oświetleniowe, ceny hurtowe.

Wypożyczanie lawet, ładowność lawety 2100kg.